Pôvodné Kolibrík V2 Swiss Motorové Rotačné Tetovanie Stroj Gold Zadarmo RCA Kábel Pre Tetovanie Dodanie

Nový produkt

€141.35

Skladom

Štítky:

50 mm zdvih tetovanie, kolibrík tetovanie, stigma, biskup rotačné tetovanie, hornet tetovanie suplies, faulhaber motorových tetovanie, stroj rotačné, čierne slnko obrie tetovanie, kolibrík, kolibrík rotačné tetovanie stroj

HealthTop tetovanie Obchod Popis: 1. Najnovšie dizajn s unikátnymi módny štýl a vysokú kvalitu.

2. Navrhnuté s tetovanie v mysli a vyrábané s najvyššou kvalitou materiálov a komponentov, ktoré sú k dispozícii. Na Kolibrík Solo je najmodernejší rotačný založené tetovanie stroj s vlastnosťami, ktoré mu dáva niekoľko výhod v porovnaní s inými tetovanie stroje.

3. Stroj je vyrobený z hliníkovej zliatiny, lepší odvod tepla, a nižšia teplota stúpať.

4. Je kompaktnejšia než tradičné elektromagnetické tetovanie stroje a pružnejšie fungovanie. To môže byť nastavený tak, aby narazila na krátke, stredné alebo dlhé ťahy len zmenou zameniteľné excenters v prednej časti motora. Je schopný zasiahnuť v každom ťahu dĺžka od 2.6 mm až do 5,5 mm, aby vyhovovali vašim potrebám, pre maximálnu účinnosť a pre čo najkratšom uzdravenie krát.

5. Top Švajčiarsko dovezené motorové a importované ložiská, vysoké životné poistenie. Eloxované telo, vzhľad, farba vyzerá viac kvalitný.

6. Hlavné komponenty stroja s presnosťou CNC obrábacie centrum výroby. Zabezpečiť dobré fungovanie stroja.

7. Amplitúda vibrácií -3.2-4.4 je najlepšie plávajúce podiel tetovanie stroj.

8. Tetovanie Stroj môže pracovať normálne do 6-7.5 voltov. Odporúča sa použiť viac ako 1,5 A zdroj napájania. (Venujte prosím upozornenie: nepoužívajte viac ako bežné 6-7.5 v napätie. Aby sa zabránilo poškodeniu, stroj by mal spočívať na pár minút po 1-2 hodiny v práci.)

9. Nový dizajn rámu veľmi ergonomický a dobre vyvážený, nízke vibrácie, nízku hlučnosť, ľahká manipulácia a flexibilitu, žiadne ladenie, žiadny problém.

10. Tradičné hook line a rack kontakt sú ľahko opotrebeniu a korózii, oxidácii časti bude mať za následok nedostatočný kontakt a viesť tetovanie stroj náhle vypnút'. Tento stroj používa RCA jack, nebude vyvolávať ďalšie problémov, efektívne riešenie problému starnutia, vyhnúť stroj zrazu padajú, a umožní vám sústrediť sa na úlohu na strane od začiatku až do konca, odstránenie rušivých vyplývajúce z vášho druhej strane.

11. Čierny gombík na zadnej časti stroja môže kontrolu ihly, vzdialenosti, sily pre jemné doladenie. V smere hodinových ručičiek úprava robí ihly vyššej intenzity, vhodné pre veľké plochy s ťažkými farba; proti smeru Hodinových ručičiek úprava robí ihlou silu oslabeným, viac vhodné pre tieň nadmerne portrét účinok. Prosím, vyberte si vhodné úpravy podľa svojich osobných návykov. Balenie obsahuje:

1 x Tetovanie Stroj prichádza so sadou nastavenie nástroja

1 x RCA Kábel

Komoditné Certifikácie Kvality ce
Zbraň Typ elektrické
Druh Tetovanie Zbraň
Číslo Modelu RTM49
Názov Značky kolibrík
Materiál ZLIATINY

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace