TIANJIE Odomknutá, 3G, 4G Wifi Router Lte Wireless Mobile Prenosný WIFI Hotspot 4g router so sim slot

Nový produkt

€25.13

€43.32

-41 %

Skladom

Štítky:

router, 4g modem, prispôsobiť wifi, 4g router, 4g telefón, 4g lte router vpn, Mikrotik, gps 4g wifi, fi wi router, managable 4g wifi router

Zavedenie Nového Výrobku: Tento produkt je navrhnutý tak, aby užívatelia s 3G/4G vysokorýchlostný prístup na Internet. Produkt podporuje hlavné 3G/4G frekvencie pásma väčšiny krajín a operátorov na svete. Jednoducho pripojte prevádzkovatelia SIM karta, a to môže vyhľadať a pripojiť sa k dosiahnuť vysokú rýchlosť 3G/4G širokopásmového prístupu automaticky. Produkt poskytuje aj WIFI hotspoty, ktoré môžu používatelia pripojiť mobilný telefón a počítač na prístup k internetu. Výrobok je určená hlavne pre SOHO, vozidlo užívateľov, obchodných cestujúcich a vonkajšie cestujúcich, podpora až 10 používateľov naraz, nízka spotreba energie a dlhá životnosť batérie, štýlový, kompaktný a prenosný, aby ste sa tešiť na high-speed Internet kedykoľvek a kdekoľvek. Hlavné Funkcie: ◆ Podporuje globálnu sieť TDD-LTE/ FDD-LTE/ WCDMA ◆ LTE CAT4 až 150Mbps ◆ Až 10 Wi-Fi prístupom v rovnakom čase. ◆ Nízka spotreba energie, výdrže batérie dlho 4~6 hodín ◆ Podpora SD kartu (až do 32GB) a Wi-Fi, zdieľanie súborov ◆ 1.44" LCD farebný displej ◆ Štýlový a prenosný Špecifikácia:

4G siete Wi-Fi Router, Prenosné, majú 4G siete, kedykoľvek a kdekoľvek

Frekvenčné Pásma:

Poznámky:Tento router je unlcoked. Ale rôzne subjekty majú rôzne frekvenčné pásma, v rôznych krajinách. Prosím, skontrolujte smerovač, či pracovať u svojho operátora alebo nie odkazov z nižšie chat. Ak ste krajiny, ak nie to, prosím, kontaktujte vášho operátora získať frequeny pásma sa spustí, alebo skontrolujte, či v nižšie uvedenej webovej stránke.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks

1)7 diasnenhuma razatildeo para retornar a mercadoria.

2)12 mesesfabrica de garantia limitada de produtos defeituosos.

3)se vocecirc quiser enviar de volta os produtos defeituosos, por favor em primeiro lugar em contato conosco e enviar nás imagens ou viacutedeo, vamos discutir o meacutetodo para resolver este problema com vocecirc.

4)por prospech enviar os produtos defeituosos dentro dogarantia prriod.

5)vamos garantir que os produtos satildeo totalmente protegidos na entrega quando a embalagem, e vamos fazer o nosso melhor paraevitar danos durante o transporte.

100% Imagem de Reálne.

1) Vocecirc tem Que 7 dias entre em contato conosco e30 diaspara devolvecirc-lo a partir da údaje em que foi prijaté. Ak este položka estaacute na spu possemais robiť que 7 dias, ele eacute considerado usado e NAtildeO VAMOS EMITIR Um REEMBOLSO OU SUBSTITUICcedilAtildeO. o custo de Transporte eacute urso pelo vendedor e comprador ao meio.

2) todos os itens DEVEM SER devolvidos na embalagem pôvodný e vocecirc DEVE č fornecer o nuacutemero de rastreamento robiť transporte, razatildeo especiacutefica para o retorno, e seu po #.

3) noacutes devolveremos O SEU PLENO VALOR robiť LANCE WINNIGN, apoacutes o recebimento robiť položka em spu condiccedilatildeo pôvodný e embalagem com todos os componentes e acessoacuterios incluiacutedos, APOacuteS O Comprador eo Vendedor cancelar a transaccedilatildeo de www.ivonis.sk. ALEBO, vocecirc pode optar por ter um substituiccedilatildeo.

1. Specializada em dispositivos de comunicaccedilatildeo haacute mais de 10 anos.

2. Todos Os produtos tecircm o CE e rohs. cada položka seraacute testado antes robiť envio.

3. Profesionálne serviccedilo poacutes-perl.sourceforge.net. fornecer 1 ano de garantia para cada produto.

transporte 4. Zadarmo cez Švajčiarsko/Singapur Post Air Mail para mais de 100 paiacuteses.

1. Os Artigos seratildeo enviados dentro de 1-3 dias uacuteteis apoacutes a verificaccedilatildeo robiť pagamento.

2. Mi prosím diga seu endereccedilo atual apoacutes o seu pagamento č prazo de 1-2 dias; caso contraacuterio, vamos enviar o seu položky

com base em seu endereccedilo de Custoacutedia, para se certificar de que estaacute correto.

Wi-Fi Štandard Prenos 802.11 ac
Pôvod CN(Pôvodu)
2.4 G Wi-Fi Prenosovej Rýchlosti 150 mb / s
Podporuje WPS No
Wi-Fi Podporované Frekvencie 2.4 G
Druh Bezdrôtové
Max. LAN Rýchlosť prenosu Dát 150Mbps
Funkcia Firewall
WAN Porty 1 x 10/100Mbps
Názov Značky TIANJIE
Číslo Modelu MF904LCD-41
Package Áno
Káblové Rýchlosť Prenosu ŽIADNE
5G Wi-Fi Prenosovej rýchlosti ŽIADNE
Štandardy A Protokoly Wi-Fi 802.11 g
Podporuje aj WDS No
LAN Porty 0
Aplikácia Domov
S Modemom Funkcia No
Počet USB Rozhrania ŽIADNE

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace