Apple Homekit Prepínač Siri Hlasom Ovládať Domáce Zariadenia na Čítanie Smart Wifi Zástrčky Inteligentný Bezdrôtový Zásuvky 90-265V EÚ a USA

Nový produkt

€5.82

€7.28

-20 %

Skladom

Štítky:

ios domácej automatizácie, broadlink pro rm4, tretinoín aktuálne, smart home, prepínač zigbee, prepnite položku wifi, domov siri, apple homekit prepínač, domáce oblečenie, homekit prepínač

Špecifikácia:

Názov: Wifi Diaľkové Ovládanie Inteligentných Zásuvky

Pripojte Typ: Normy EÚ

Menovité napätie: AC 90-250V

Maximálny zaťažovací prúd:

EÚ Typ:15A

NÁS Typu:10A

Maximálny výkon: 3750W

Wifi frekvencia: Wi-Fi pripojenie 2,4 GHz

Podporný Systém: IOS

Ovládací Modelu: Manuálne ovládanie /WIFI spínača

Názov APLIKÁCIE: Apple Homekit

Funkcia:

A)Nie Hub potrebné pre nastavenie: Ihneď začať ovládanie Zásuvky s rýchle a jednoduché nastavenie pomocou wifi na vašom kompatibilnom iOS zariadenia s Apple Domáce Aplikácie.

B)Hlasové Ovládanie s Siri: Ovládanie vašej Zásuvky s voice integrácia cez Siri Opýtajte sa Siri ak chcete zapnúť alebo vypnúť, a ďalšie.

D) spolupracuje s Apple HomeKit, takže môžete ľahko ovládať pripojené žiarovky pomocou Siri na vašom iPhone, iPad, iPod touch, a Apple Hodinky. Č vyžadujú inštaláciu ďalších APLIKÁCIÍ.

Tipy--App

Uistite sa, že používate 2,4 GHz WiFi pri pripájaní so smart žiarovky. A WiFi musí byť zistiteľné stav. Mnoho smerovače majú 5 GHz a 4 GHz sieť a telefón vždy automaticky pripojiť na 5 GHz siete. Takže, budete musieť úplne vypnúť a 5 GHz siete pôjdete do vašich nastavení smerovača (zadajte router IP adresu do internetového prehliadača, zvyčajne niečo ako 192.168.1.1), núti vaše telefónne pripojenie na 4 GHz siete.

Okrem toho, router šifrovanie režim musí byť WPA2-PSK typ a typ overenia musí byť AES.

Certifikácia ŽIADNE
Číslo Modelu 20122401
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace