RTOYZ Originálny Kovový Kryt Pre Xiao Redmi Poznámka 4X 3gb 32GB Zadný Kryt Batérie Bývanie

Nový produkt

€4.45

€4.78

-6 %

Skladom

Štítky:

nokia dotyk, redmi poznámka 4x bývanie kryt, redmi poznámka 4 x späť na bývanie, Nokia 6230, ktoré vám, poznámka 4x magnet kryt, zelená redmi 4x kryt, 8 redmi, mi na vedomie, 4x hybrid kryt, redmi poznámka 4x plná späť na bývanie, redmi 4x er kryt

Členenie Položka Opis: 100% Zbrusu Nový & Bývanie Zadný Panel Batéria Zadné Dvere Pokožky Prípade Náhradný Kryt . Používa sa Vymeniť rozbité, popraskané ,označené Batériu Späť Dverí Kryt, Aby sa váš Telefón nové, ako predtým. Každá položka bola overená a je v dobrom stave pred odoslaním.

Package Inlucded:

1 X Kryt Batérie Náš Profesionálny Balík a Nástroje(Real PicturesTakes)

Platby

* Prijímame AliPay.

* My len loď na potvrdil, adresu, ktorú www.ivonis.sk.

Návrat

1. Všetky produkty budú odoslané prostredníctvom www.ivonis.sk Stáť Poštovné ,Epacket alebo doporučenou letecky z Číny.

2. Prosím, že môže trvať až 72 hodín, príprava na expedíciu. Na zvyčajne, pošleme balíček do 48 hodín, keď sme prijali platbu.

3. Ponúkame zásielky kombinovať na kupujúceho, ktorým objednať viac ako jeden položky po dobu od istej lokalite, ak si chcete uložiť súčasťou poštovné.

4. Sme nie je zodpovedná za položka strata v dôsledku nesprávneho alebo nedoručila adresu.

Zákazník Servise

* Ak nenájdete produkt chyba z výroby alebo poškodenia, prosím, kontaktujte ma do 7 dní od prijatia položku usporiadať to. a my sa budeme snažiť, aby ste sa spokojní.

Ak sa nám nedarí, stačí zaplatiť na lodi item (s) späť, a sme si plne vrátenie vašej pôvodnej kúpnej ceny prostredníctvom spoločnosti skontrolujte, nezahŕňajú náklady na prepravu.

* Všetky položky musia byť vrátení v "ako nové" stave v originálnom balení a zahŕňajú všetky súčasti príslušenstva. Produkty vrátené v poškodenom stave bude vrátený zákazníkovi bez výmeny alebo vrátenia peňazí.

Nie sme zodpovední za akýkoľvek tovar, ktorý nie prijímať, alebo že nie je vrátený v súlade s nasledujúcimi podmienkami:

A) nie Sme zodpovední za akékoľvek straty v e-mailovej pri návrate vrátený tovar.

B) Tovar by mal byť riadne zabalený a poistený u dopravcu za plnú sumu nákupu.

C) Všetky vrátené položky, ktoré majú všetky príznaky zneužívania alebo úmyselné poškodenie budú odmietnuté a vrátené odosielateľovi na náklady odosielateľa.

Ďakujem za ctiť týchto politík návratu, aby sme mohli aj naďalej prinášať skvelé produkty na www.ivonis.sk!

Spätná väzba

1) Ak máte akékoľvek otázky, Prosím kontaktujte nás cez www.ivonis.sk správu alebo náš zákaznícky servis e-mail . upozorňujeme, že e-maily budú odpovedal náš služby zákazníkom dôstojníkov Mon. - Pia. 09:00 - 23:00 (Okrem Štátnych Sviatkov)

2) Môžete očakávať, že dostane odpoveď na svoj dotaz do 24 hodín. (S výnimkou Víkendov a Sviatkov)

Spätná väzba je dôležitá pre nás všetkých, účasť na www.ivonis.sk! Necháme si pozitívnu spätnú väzbu po vašej dovolenky na nás.

3) Dochádzky Negatívnu spätnú väzbu alebo Netural Spätnej väzby je nikdy dobrý spôsob, ako vyriešiť problém .

Sme hightly oceniť, že sa môžete skontaktovať s nami pred odchodom Negatívnu spätnú väzbu alebo Neutrálne spätnú väzbu .Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť problémy, akonáhle je to možné.

*Zákazník uspokojivé je náš cieľ! Ceníme si vaše pripomienky, Prosím zanechať spätná väzba pre nás, keď ste dostali produktu, Budeme zaobchádzať rovnakým spôsobom. Ak máte akúkoľvek otázku, Prosím, kontaktujte nás.

Dizajn BAR
Číslo Modelu Pre Xiao Redmi Poznámka
Kompatibilné Značky Xiao
Názov Značky RTBESTOYZ
Materiál Kov

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace