Údaje Žaba videohry Konzoly Bezdrôtové pripojenie USB Prenosné Retro Hra Postavená V roku 1700+ NES 8 Bitové Hry Mini Konzola Denda Duble Gamepad

Nový produkt

€11.40

€18.99

-39 %

Skladom

Štítky:

video konzoly x, hra retro, ísť vrecku, box retro herné konzoly, dekor retro, vibrat, rg 351p, NINTENDO PREPÍNAČ, ghost stick, Ovládanie

*O Doručenie:

Drahý priateľ,odporúčame vám vybrať "www.ivonis.sk Štandardná Doprava",Väčšine krajín je možné dodať v 7-25 dní!Ak zvolíte "Doprava Zadarmo"Predvolený Spôsob,môže prísť do 35-70 dní.

*O Dropshipping:

DataFrog Obchod spolupracovala s mnohými Dropshippers s tisícky objednávok a má bohaté skúsenosti. Ak chcete Prejsť, dôvody pre výber našej predajni: 1.Rad vysoko kvalitné logistické metódy a včasnosť dopravy môže splniť vaše potreby. Ak máte vyššie potreby, kontaktujte nás a môžeme aj dokázať! 2.Ak existuje mnoho objednávok v prvom spolupráce, potom budeme poskytovať VIP ceny a rýchle služby za dlhý čas, a tam môže byť odkaz pre vás samotných. Môžete vidieť, že tam sú už niekoľko Dropshipping odkazy v našom obchode. Tešíme sa na vašu správu a zanechať svoje kontaktné údaje (ako Whatsapp), verím, že môžeme lepšie spolupracovať, ďakujem vám za váš výber!

HD Video Herné Konzoly pre PS1/SNES

Otvorte Linux zdrojový kód systému,zabudovaný 3000+/10000+ hry na PS1/ATARI/MAME/SFC/FC/GBA/GB/VOP/MD.Podpora vyhľadávania pre hry, zbierať hry,uložiť priebeh hry a pridať hry podľa seba.

4K TV Retro Video Herné Konzoly pre SEGA

3500+ Retro Hry pre FC/SFC/GBA/SEGA/MAME.Podpora uložiť priebeh hry a hry pridať do seba a zbierať hry.

Y2S HD PLUS SK Karta, Zoznam Hier:

http://www.datafrog.cn/upfile/2021020119090070.pdf

Y2S HD 750 Zoznam Hier:

http://www.datafrog.cn/upfile/2021020119072941.pdf

Y2 AV 600 Zoznam Hier:

http://www.datafrog.cn/upfile/2019051311193660.pdf

Y2HD Plus 1462 hry zoznam:

http://www.datafrog.cn/upfile/2020073110464663.pdf

Y2HD Plus 1984 hry zoznam:

http://www.datafrog.cn/upfile/2020073111012992.pdf ak nemôžete otvoriť adresu URL ,môžete sa obrátiť na náš zákaznícky servis prvý a zanechajte svoj e-mail,potom sa môžeme vám poslať hry zoznam.

Y2S HD PLUS:

Myslíme si, že mini herné konzoly sú teraz prúdu. Malý a kompaktný, môžete ho vo vašom aktovka alebo batoh, vaše obľúbené herné konzoly a hrať klasické hry s priateľmi alebo s rodinou. Spomínať detstva šťastie, zabudnúť na problémy života a práce, myslím, že toto herné konzoly môže spĺňať tie Požiadavky! Pamätajte si, že tento produkt je skvelá voľba pre dobrých priateľov!

Funkcie Y2 Všetky verzie

Poznámka:Iba Y2S HD/Y2S HD PLUS Podpora Uložiť Hru Pokrok! Skončite hru: HDMI verzia: Použiť "1" ovládača stlačte tlačidlo [SELECT+START] v rovnakom čase a podržte 2s. AV OUT verzia: Použiť "1" ovládača stlačte tlačidlo [B+START] v rovnakom čase a podržte 2s.

Vhodné pre dva spôsoby použitia:

Y2HD a Y2S HD Plus herné konzoly podpora 4k HD výstup. Ešte dôležitejšie je, že obaja z nich podporuje domov projektor výstup! Už sa nemusíte starať o TV doma, že nemôže podporovať 4K HD výstup a ujsť hru. Ako dlho, ako ste projektor zariadenie, projektor má HD výstup rozhranie, bez akéhokoľvek nastavenia a činnosti, plug and play! Môžete sa tešiť šťastný hracieho času. Naše herné konzoly podporuje rôzne spôsoby používania, radi vás nasledovať!

Plug and Play,Stavať-v roku 1700 Hry pre NES:

S cieľom znížiť problematické fungovanie našich herné konzoly, tento plug-and-play, herné konzoly je navrhnutý špeciálne pre vás. Jediné, čo potrebujete pripojiť konzoly herné konzoly do HD výstup, rozhranie TELEVÍZORA, a môžete hrať okamžite hra! Jednoduchá obsluha bez akýchkoľvek komplikovaných pomocou procesu! ! Y2S HD PLUS je inovovanej verzii Y2 HD. Pridali sme viac ako 1.700 NES hry. Ak sa vám nepáči naše vstavané NES hry, tu si môžete stiahnuť svoje obľúbené NES hry sami! Najdôležitejšie je, aby sme priniesli viac výhod pre ruský priateľmi. Sme opätovne použiť iným TF kariet a pridá 500+ ruskej hry pre vás!

Y2 HD、Y2 HD PLUS、Y2S HD a Y2S HD Plus Hra Zobrazenie Stránky

1.Y2 HD PLUS, plug and play, stačí použiť P1 gamepad priamo vyberte si svoju obľúbenú hru. 2.Y2 HD, plug and play, hra je rozdelená do 6 modulov, každá hra modul zodpovedá iný počet hry, len treba použiť P1 gamepad vyberte príslušný modul vstúpiť do hry.

Y2S HD Plus Hra Zobrazenie Stránky

Hra rozhranie bol tiež aktualizovaný vo všetkých aspektoch,stlačte "Vyber" + "Štart", systém vás zavedie späť do hry menu 1.Si môžete vybrať, či chcete natiahnite obraz, aby sa zmestili na celej obrazovke alebo zachovať pôvodný obrázok 2.Herné Konzoly Podpora PAL a NTSC TV 3.Podpora pre ukladanie hru okamžite, aby sa zabránilo hra z nutnosti reštartovať

Ako načítať ďalšie hry?

Stiahnuť hru URL: http://www.freeroms.com/gameboy_color.htm http://romhustler.net/roms/psx KROK 1:Stiahnuť"rom"NES hra. KROK 2:Dať"rom"do TF karty. KROK 3:Nájsť v zozname hier. KROK 4:Hrať!!

Úspora Energie

Tento ovládač sa vyžaduje dve AAA batérie a nízka spotreba infračervené spojenie , ale pre prepravu dôvodov, naše výrobky neobsahujú batérie,Zákazníkov je potrebné kúpiť v miestnom obchode.

Balenie Zoznam:

2 * Regulátor (Nie je vrátane batérie) 1 * Hry Stick 1 * Nabíjací Kábel 1 * Manuál

Y2HD Plus 1462:

1* TF karty(1462 Hry) Pravidelné verzia a č kariet. Tu si môžete stiahnuť svoje obľúbené NES hry!

Y2HD Plus 1984:

1* TF karty(1462 Hry) 1* TF karty(522 RU Hry) 1* čítačka Kariet Tu si môžete stiahnuť svoje obľúbené NES hry!

4K Bezdrôtový Retro Hra Radič Podporuje HD VON

Bezdrôtový herný ovládač majú mäkké línie, jednoduchý a veľkorysý dizajn . Podpora jedného alebo dvoch hráčov, hra štvorhra, aby si viac príjemné s vašou familiers alebo priateľov

Plug and Play

Údaje Žaba vyvinuli herné konzoly pre vás, že nie je potrebný žiadny ovládač sa automaticky nainštaluje. Stačí len pripojiť herné konzoly do TV, USB port a použitie TV prijímača. Diaľkové ovládanie nastaví príslušný kanál a môžete začať hrať! Veľmi jednoduchý a ľahko ovládateľný! Poznámka: Ak si pripojiť herné konzoly do TV, usb rozhranie a zistíte, že je tam žiadna reakcia, sme otestovali a môžeme konštatovať, že napätie, nemusia byť rovnaké ako v dôsledku napätia rozdiel v každej krajine. Riešenie, ktoré sme dať nie je pripojiť herné konzoly priamo do TV. Môžete sa pokúsiť pripojiť do elektrickej zásuvky pomocou mobilného telefónu adaptér(elektrický prúd 1A),nemusíte používať TELEVÍZOR ako zdroj energie.Prosím, nebojte sa, je to len malý počet zákazníkov nemožno použiť, väčšina zákazníkov môže fungovať normálne!

Funtion2 Plug and play
Farebný Displej Áno
Upgrade funkcia 3 Podpora uložiť hru
Funkcia 1 Retro herné konzoly
Číslo Modelu Y2 HDMI
Funkcia 3 Podpora Projektor Výstup
Package Áno
Dotykový Displej No
Certifikácia CE
Veľkosť Displeja No
Komunikácia USB
Feature4 Handheld Video Hry Konzoly
Batérie voliteľné
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky ÚDAJE ŽABA
Funkcia 2 Predpona Denda herné konzoly
Druh Video Herné Konzoly
Funtion3 Video Herné Konzoly
Funkcia 4 Y2 Herné konzoly
Upgrade funkcia 2 Podpora stiahnuť hru
Upgrade funkcia 1 Postavený v roku 1700+ NES Hry
Funtion1 hdmi out

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace