50pcs LC/UPC fiber tlmiča 5db Žena na Male konektor typu SM FTTH Optických vlákien LC UPC 5db tlmiča továreň na predaj ELINK

Nový produkt

€41.96

Skladom

Štítky:

optické tlmiča lc, tlmiča n, 40db tlmiča, 100w led smd, sc lc, w606 2, 50db tlmiča, tlmiča lc, 104 tlačidlo keycap, 20db odpoveď zrušenia tlmiča

Email:[email protected]

Skype:e_link60

500pcs:0.9 usd/ea

50pcs LC/UPC fiber tlmiča 5db Žena na Male konektor

typ Optického vlákna LC UPC továreň na predaj ELINK

Pic zobraziť:

Popis Produktu

Dodávame LC optických vlákien, tlmiče; tieto výrobky sa používajú v optického prepojenia zníženia optického výkonu v určitej pevnou úrokovou sadzbou. LC optických vlákien, tlmiče práce v 1250-1625nm rozsah s voliteľným útlm hodnoty z 1dB až 30 db.

LC malé forme optický tlmiče sú UPC a APC typy, aby sa zmestili na podľa LC konektormi.

LC UPC fiber optic tlmiča strata návratu je viac ako 55dB, LC APC optický tlmiča strata návratu je viac ako 65dB.

LC tlmiče sú vyrobené a testované podľa priemyselných štandardov a sú kompatibilné na 100% na používanie zariadenia a súčasti od iných dodávateľov .

Špecifikácie :

Útlm Hodnota 1dB ~ 30 db

Operačný Vlnová dĺžka 1240 ~ 1620nm (Dual 1310/1550nm)

Premium

Strata Návratu

UPC >50dB

APC >60dB

Útlm

Presnosť

1 ~ 7dB ±0.5 dB

8 ~ 12 dB ±0.7 dB

13 ~ 17 dB ±1.0 dB

18 ~ 25 dB ±1.3 dB

Maximálne Optické Príkon 1000mW

Polarizácia Závislé Strata ≤0.1 dB

Rozsah prevádzkových Teplôt -40 až 75

Uskladnenie Teplota -40 až 85

Vlhkosť 95%RH

Druh Žena na muža
Položka Druh LC
Názov Značky NoEnName_Null
type1 5db
Položka Vlákno tlmiča
QTY 50pcs
Číslo Modelu NA-LCU-5DB
Type2 SM

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace