Veľkoobchod 5Packs/Veľa HSP 122273(02048) Hliníková Spojka Obuvi Jar pre 1/10 RC Model Auto Upgrade Diely CNC 94122 XSTR MOC

Nový produkt

€3.81

€4.95

-23 %

Skladom

Štítky:

redcat, hsp xstr, hsp xstr pro vlákniny, podvozok hsp xstr, himoto motora, rc buggy xstr pro, himoto koliesko, auto rc himoto, hsp xstr pro časti bugyy, redcat racing

Veľkoobchod 5Packs/Veľa HSP 122273(02048) Hliníková Spojka Obuvi Jar pre 1/10 RC Model Auto Upgrade Diely CNC 94122 XSTR MOC Teplé Pripomienka: **** Ako Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus , parcela, bude odoslaný hospodársky doprava kanál . Pozemok môže byť iba tr aced do krajiny pôvodu nie je v mieste určenia cou ntry. Nebojte sa, je to veľmi stabilné ekonomické poštovné kanál viac ako dva roky. Ak chcete, aby sledovanie, prosím, vyberte si iný spôsob dopravy. * * * * * * Ak Dátum Dodania bude koniec, ale pozemok ešte nie prísť, prosím nechajte nám správu ,budeme rozšíriť Dátum Doručenia pre vás. **** Ak existuje nejaký problém,prosím, neváhajte kontaktovať nás,odpovieme vám do 24 hodín. **** Prosím, nenechávajte nás negatívnu spätnú väzbu, budeme ocenia.

Položky : Hliníková Spojka Obuvi Jar Package: 5packs/veľa Spokojnosti Zákazníka, Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. Platby

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii,platobné Podmienky dovolené byť Viazaný, Visa, MasterCard, visa, Moneybookers, Western Union, Bankovým Prevodom, a tak ďalej.

Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe www.ivonis.sk, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

ak neviete, ako zaplatiť peniaze,

prečítajte si prosím tento link:http://help.www.ivonis.sk/payment_method.html

Doprava

1). Prepravné náklady: Kliknite na tlačidlo "Doprava a platba" na karte na stránke detailu produktu, a uvidíte, dodacie údaje. Môžete vypočítať prepravné náklady podľa zadaní požadovaných informácií.

2). Čas v tranzite: Tranzitný čas mení v závislosti od rôznych spôsobov dopravy.

3). Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu.

Návrat Politiky

Ak si chcete vymeniť položky prijaté, musíte nás kontaktovať najneskôr do 3 dní od prijatia vašej objednávky. A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Spätná väzba

Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minúta. Ďakujeme!

Nástroj Dodávky Montované triedy
RC Diely a Accs Konektory/Elektroinštalácie
Štyri-Pohon kolesa Atribúty Montáž
Pre Typ Vozidla Autá
Názov Značky EQcts
Technické parametre Hodnota 2
Upgrade Diely/Príslušenstvo Adaptér
Materiál Hliníkové Zliatiny
Použitie Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
Číslo Modelu 122273*5
Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení Hliníková Spojka Obuvi Jar

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace