TIG Zvárací Horák Plyn Vzduch Ochladí WP17 WP PTA DB SR 17 Kompletné Zbraň 4M

Nový produkt

€23.92

Skladom

Štítky:

tig horák wp17, tig horák vody, ocim tig horák, butan plynový horák, ac dc tig zvárač, camaro zl1, tig horák na zváranie, butan horák, keramický horák na tig zváranie, kolo horák plyn

TIG Zvárací Horák Plyn Vzduch Ochladí WP17 WP PTA DB SR 17 Kompletné Zbraň 4M

1. kompletné pochodeň wp17 4M 1set

2.Hlinitého Tryska: 3ks

3.zbierať:2 ks

4.zbierať body:1pc

5.57Y02 Dlhé Späť Spp:1pc

6.57Y04 Krátke Späť Spp:1pc

1.Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 2-10 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2.Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

3.Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

1.Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

2.Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

3.Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položiek

1.Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požiadať o náhradný do 20 dní od vášho prevzatia tovaru.kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

2.Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

3.Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

1.Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

1. Špecializujúca sa na MIG Zbrane, TIG zváracích Horákov, plazmový horák a iné súvisiace zváranie výrobkov.

2. Prešiel medzinárodný certifikát ako CE.

3. Poskytujú OEM a ODM na zahraničných zákazníkov.

4. Export do viac ako 15 krajinách, ako napríklad USA, Brazília, Čile, Austrália, Dánsko,Španielsko,Poľsko,Indonézia, S ingapore, atď

argón vedúci pochodeň argón arc baterky
tig zbraň časti tig časti
Druh Zvárací Horák
Názov Značky Ocim
TIG BATERKY WP17
Zváranie Kapacita 150a
tig horák orgány pochodeň tela
Zvárania Typ Tig Horák
Číslo Modelu WP 17
EÚ rukoväť Čierne Telo

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace